Bizi Arayın (7/24):
0 532 2338773
0 212 2414893

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ne Kadar

Kızlık zarı dikimi fiyatı kızlık zarında yırtığın olduğu bölgenin genişliğine, uygulanacak ameliyat tekniğine ve ameliyat için tercih edilecek anestezi şekline göre değişmektedir. Kızlık zarı dikimi fiyatı her jinekolog doktor tarafından farklı tutarlar da belirlenebilmektedir. Her hizmet gibi tıbbi hizmetlerin fiyatları da yapılan işlemin kalitesine göre belirlenmektedir. 2014 yılı güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında jinekolog doktorların internet sitelerinde veya başkaca bir reklam uygulaması ile genele açık alanlarda tutar bilgisi yasalarla engellendiği gibi tıp etiği açısından da uygun değildir. Kızlık zarı diktirme fiyatı hakkında jinekolog doktorlar hastalara ancak ancak telefon, e-posta, internetten sitesinden özel mesaj veya yüz yüze görüşme gibi hasta ile bir bire iletişimlerinde bilgi verebilirler. Bu yüzden ücret hakkında bilgi almak isteyen hastalarımız şu yöntemlerle Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan’a ulaşabilir ve kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bilgi alabilirler.

Kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında bilgi almak için önerilen yöntemler ;

1- Bu linke tıklayarak iletişim sayfamıza gidebilir ve iletişim sayfamızda yer alan mesaj kutusu yardımıyla kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bilgi talep edebileceğiniz gibi kızlık zarı diktirmek istiyorsanız merak ettiğiniz diğer soruları da mesaj kutusuna yazarak Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan’a çekinmeden sorabilirsiniz.

2- Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan’a 0 532 233 87 73 numaralı cep telefonundan ulaşarak kızlık zarı diktirme fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

3- Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan’nın muayenehanesini 0 212 241 48 93 numaralı telefondan arayarak sekreteri ile görüşebilirsiniz.

4- Dilerseniz korkuta@gmail.com elektronik posta adresine e-posta (e-mail) göndererek kızlık zarı dikimi ücretleri hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi hakkında soracağınız tüm sorular en kısa zamanda mutlaka yanıtlanmaktadır. Telefonla kuracağınız bağlantılarda kızlık zarı dikimi fiyatı bilgisi alabilirsiniz. Size ait iletişim bilgileri hasta hakları kapsamında kesinlikle başkaları ile paylaşılmamaktadır.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı özellikle doğu toplumlarında kızlık zarı cinsel ilişki veya başkaca bir sebep yüzünden yırtılmış bayanlar tarafından bekaretin simgesi kızlık zarı kanamasının gerdek gecesinde ilk kez ilişki yaşandığını damada ispatlamak için tercih edilen jinekolojik bir cerrahi operasyondur.

Kızlık zarı diktirme işlemi lokal veya genel anestezi ile yapılan yaklaşık 30 dakika süren bir cerrahi operasyondur. Flep kaldırma yöntemi ile yapılan kızlık zarı dikimi fiyatı geçici yöntem olarak adlandırılan ve vajinanın hemen içerisine dikiş atma mantığı ile yapılan gerdek gecesinden birkaç gün önce gerçekleştirilmesi gereken ameliyata göre daha pahalı olsa da sonuç açısından yani gerdek gecesi kanamanın %100 gerçekleşmesi açısından kesin ve garantili bir yöntemdir.

Bu yüzden flep yöntemi ile yapılan ameliyata kalıcı kızlık zarı dikimi denilmektedir. Bu işlemin bir diğer özelliği ise kızlık zarı yırtılmasına sebep olan ilişkinin ne zaman gerçekleştiğine ( isterse yıllar evvel olsun veya hasta doğum bile yapmış olsa) bakılmaksızın yapılabilmesi ve işlem yapıldıktan sonra birkaç gün sonra değil yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse bekaretin sembolü kızlık zarı kanamasının mutlak gerçekleşecek olmasıdır.

Kızlık zarı dikimi işleminden kesin sonuç almak için ameliyatı gerçekleştirecek hekimin bilgi ve tecrübesi çok önemlidir. Hangi yöntem olursa olsun ameliyatın sonucunun garanti kızlık zarı kanaması ile sonuçlanabilmesi için ameliyat sonrası mutlaka hekimin tavsiye ettiği şekilde bir hafta on gün pansumanların ( ameliyat edilen bölgenin bakımı ) düzenli yapılması ve gerdek gecesinden bir hafta önce tekrar bir kontrolün yapılması gerekir.

Ameliyat öncesi yapılan muayene ve ameliyat sonrası yapılan kontroller kızlık zarı dikimi fiyatı içerisinde olup her hangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan’ın kızlık zarı dikimi hakkında detaylı bilgiler verdiği videoların yer aldığı youtube sayfasını ziyaret etmek için lütfen bu linke tıklayınız.

Bir Cevap Yazın


Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. | Ana Sayfa